Twoja strona internetowa to wizytówka marki

W sieci istnieje wiele stron, które zostały stworzone kilka lat temu i od tamtego momentu nie są odświeżane. Z ubiegiem czasu pojawiają się to nowe – coraz lepsze strony, a te nie modernizowane pozostają w ich cieniu. Dlaczego? Klienci patrzą oczami i gdy widzą stronę, która od dawna nie jest udoskonalana, często mają wrażenie że dana firma już nie istnieje i pozostała po niej tylko „stara strona”.

Czas na odświeżenie!

Dlaczego warto odświeżyć stronę

Przekazanie strony do modernizacji oznacza poprawienie jej wyglądu lub odświeżenie, a w niektórych sytuacjach udoskonalenie funkcjonowania. W skrajnych przypadkach stosujemy również całkowitą przebudowę strony. Poprawia to zaufanie klientów wobec marki, ponieważ widzą że firma cały czas funkcjonuje i nadąża za panującymi trendami. W aktualnych czasach internet to główne źródło informacji, a klienci nie lubią czytać „starych gazet”.

Indywidualna wycena

Ze względu na specyfikę przeprowadzania modernizacji strony do każdej wyceny podchodzimy w sposób indywidualny. Wpływ na koszt przeprowadzenia modernizacji ma wiele czynników, m.in. ilość zmian, rodzaj zmian (wizualne lub techniczne) itp. Z tego względu zachęcamy do wypełnienia prostego formularza, a my skontaktujemy się w celu dalszych kroków przeprowadzenia wyceny.

Wypełnij formularz

Czas na odświeżenie Twojej strony!

+48 724 599 215 | kontakt@createms.pl